1. Zrób fotkę
2. Wyślij na Instagram/Twitter z eventowym #
3. Odbierz wydruk

Reklama

Hashtag Printer pozwala wyświetlać pełnoekranowe reklamy video oraz grafikę. Reklama wyświetlana jest w ustawionych wcześniej odstępach czasowych.

Zasięg

Poprzez zachęcanie gości do posta na Instagramie i Twitterze za pomocą hashtaga, budujesz swój socialmediowy wizerunek. Pamiętaj, że każdy post z twoim hashtagiem, zobaczą obserwatorzy tego użytkownika. Zasięg Twojego wydarzenia może być ogromny.

 

To nie tylko drukarka

Nie tylko można drukować zdjęcia z Instagrama i Twittera, ale można je wyświetlić w postaci slajdów lub gridu. Pobrane zdjęcia i tweety są automatycznie dodawane do pokazu slajdów, które mogą być wyświetlane na ekranie monitora, telewizora lub projektora – świetne rozwiązanie na konferencji, targach i dużcych imprezach.

Jak to działa?

To proste. Wystarczy wybrać evenotowy hashtag i zatagować zdjęcie podczas wysyłania go na Instagram lub Twitter. Hashtag Printer cały czas monitoruje oba serwisy, automatycznie pobiera, wyświetla i drukuje obrandowane zdjęcie.

Facebook

Hashtag Printer potrafi w tle automatycznie wysyłać zdęcia do albumu na facebooka, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększysz ruch i zdobędziesz więcej lajków.

 

Tryb konkursu

Zachęć większą ilość gości do przesyłania zdjęć dzięki konkursowi.
Tryb Konkursu pozwala zdefiniować szablon wygranej osoby. Co pewien okres czasu zostanie nadrukowany „Zwycięzca” szczęśliwej osoby. Możliwość wygranej zachęci gości do oznaczania zdjęć twoim hasztagiem.